Trenerzy

Marta

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie

Z fitnessem związana od 1998r., początkowo jako uczestnik zajęć, zaś z biegiem czasu jako instruktor w jednym z warszawskich klubów.

Od 2009r. założycielka oraz właścicielka Fitness Studia "Marta", działającego w Milanówku.

Posiada tytuł Instruktora rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Ponadto posiada też tytuł Trenera Kręgosłupa, wydany przez IFAA (Międzynarodową Akademię Fitnessu i Aerobiku), a także Instruktora Gym Ball (Reebok), Senior Gym 50+.

Uczestniczka licznych konwencji IFAA i Reebok oraz szkoleń, jak np. Reebok Dance.

Swoje zajęcia prowadzi z dużym zaangażowaniem i pasją, przez co są urozmaicone, pełne energii i dynamizmu. Uważa, że wiek osób ćwiczących nie powinien i nie stanowi żadnej bariery, a wystarczy jedynie odpowiednio dostosować formy treningu i ćwiczenia do swoich możliwości.

Według niej dobry instruktor to nie tylko taki, który dba o technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale również taki, który zwraca uwagę i dba o atmosferę, jaka panuje zarówno na zajęciach, jak i po nich.

Stara się do każdego klienta podchodzić indywidualnie i poświęcać mu tyle czasu, ile tego potrzebuje. Dlatego też prowadzony przez nią klub tętni życiem nie tylko w trakcie trwania zajęć, ale także po ich zakończeniu.

Tym samym dopięła swego i osiągnęła postawiony sobie cel: Fitness Studio "Marta" jest nie tylko miejscem ćwiczeń i przysłowiowego wylewania potów, ale przede wszystkim miejscem spotkań i odskocznią od życia codziennego dla całej "rodziny klubowiczów".

Paulina

 

 Położna, pedagog, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego.

Z fitnessem związana od 2006 roku. Od około 2 lat miłośniczka biegów długodystansowych miejskich i górskich. Aktualnie (wrzesień 2014) na swoim koncie ma 4 ukończone maratony, kilka półmaratonów i kilkadziesiąt krótszych biegów. Przez 4 lata regularnie ćwiczyła hatha jogę i pilates. Ponadto pasjonatka fotografii i wycieczek górskich.

Prowadzi intensywne i dynamiczne zajęcia, na których nie sposób się nie zmęczyć. Szczególną uwagę zwraca na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Uważa, że regularna aktywność fizyczna powinna być nieodłącznym elementem życiem a zajęcia fitness mają skutkować nie tylko hektolitrami wylanego potu, poprawą wydolności i kondycji, ale i motywować do pracy nad sobą.   

Sebastian

 

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie. Z wykształcenia ekonomista, a z zawodu bankowiec.
 
Od ponad siedmiu lat pasjonuje się sportem w różnych jego dziedzinach. Regularnie pływa oraz uprawia jogging. Hobbystycznie lubi zwiedzać zamki i dwory w Polsce zgłębiając ich historię.
 
W świecie fitnessu od blisko pięciu lat ćwiczy Pilates, który stał się dla niego nowym sposobem na życie. Posiada tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Pilates uzyskany w Polskiej Akademii Sportu prowadzącej swój program w oparciu o szkolenie Body Control Londyn we współpracy z klubem Aplauz w Warszawie.
 
Uczestnik szkoleń, warsztatów i konwencji m.in.: OM Pilates Movement®, OM Pilates Zdrowy Kręgosłup®, Pilates Carnival Kraków 2013, OM Pilates Convention 5® oraz OM Piiates Convention 6®.
 
Ćwiczenia, które prowadzi są dla niego fascynacją, a dla Was będą skuteczną i łagodną metodą treningu, dzięki której angażując poszczególne mięśnie i cale ich grupy będziecie mogli śmiało powiedzieć za prekursorem metody J. H. Pilatesem : „Po 10 godzinach czuję się lepiej. Po 20 godzinach wyglądam lepiej. Po 30 godzinach mam zupełnie nowe ciało”.
 
 
Ola
 
Pasję do tańca odkryła już w dzieciństwie. Przez kilka lat trenowała taniec nowoczesny w zespole FLEX, z którym zdobyła wiele nagród na licznych konkursach.
Fascynował ją również fitness.
Kiedy pierwszy  raz zetknęła się z połączeniem obydwu dyscyplin w jedną całość, od razu się zakochała. 
ZUMBA daje  tyle pozytywnej energii!! Postanowiła spełnić swoje marzenia i uzyskała uprawnienia instruktora Zumba  (R) Fitness oraz Zumba (R) Kids i Zumba (R) Kids Junior. Uczestniczyła w wielu maratonach Zumby oraz  szkoleniach.Często prowadzi animacje dla dzieci jak i dla dorosłych na róznych imprezach. Czerpie z tego  niesamowitą radość i satysfakcję, a energią zaraża wszystkich uczestników swoich zajęć.
 
Przekonaj się i  Ty!
 
Adam
 
 
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie na kierunku Wychowanie fizyczne ze specjalnością aktywny wypoczynek.

Regularną aktywność ruchową rozpoczął w szkole średniej, zapisując się do szkolnego klubu sportowego, w którym trenował lekkoatletykę w konkurencjach sprinterskich. Treningi te kontynuował także na studiach. W wolnym czasie amatorsko uprawia również akrobatykę.

Ponadto od 2006r. jest dyplomowanym instruktorem sportu ze specjalnością fitness.

Uważa, że ruch to nieodłączny element życia każdego człowieka, niezależnie od wieku, czy kondycji fizycznej.

Z ogromnym powodzeniem prowadzi zajęcia korektywy z dziećmi, z którymi bez problemu potrafi nawiązać partnerski kontakt. Z kolei, jako instruktor fitness, dużą wagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń.

Według niego regularny wysiłek fizyczny sprawia, iż na co dzień jesteśmy efektywniejsi, mamy lepsze poczucie humoru, przez co jesteśmy pozytywniej nastawieni do świata.

 

 

 

Łukasz

 

 

Jego pasją i zainteresowaniem jest masaż. Mimo tego, iż ukończył profesjonalne szkolenia i kursy, uprawniające do wykonywania zawodu masażysty, dalej pracuje nad swoim rozwojem. Każdy klient, który zaufa Łukaszowi, wyjdzie z pewnością zadowolony z rezultatów Jego masaży.

Jeśli chcesz uporać się ze stresem, cellulitem, czy zmęczeniem, zdaj się na masaż u nas, a nasz masażysta, zrobi wszystko, żeby Ci w tym pomóc.

 

 

 


Informujemy, że ze względu na dbałość o komfort i wygodę ćwiczeń, na wszystkie zajęcia obowiązują rezerwacje.   

gpEasy modified by Jarotech © 2012